Uus/Vana Mina

Uus/Vana Mina

Neljapäev, 24. aprill 2014

Aprilli chill

Jälle üks kuu on viimasest eesmärkide postitusest möödas ja võtaks lühidalt kokku, mis õnnestus, mis mitte, mis meeldis ja mis pidi meeldima.

1. Magamine toimib, 10-11st tuttu ja 8-9st üles. Enamjaolt õnnestus.

2. Hommikust söönud. Igav. Õnnestus.

3. Trenni teinud nii kuidas põlv kannatab teha. Lähiajal paar paarismänguvõistlust plaanis, tahaks mõne hea võidu saada. Peab meeldima.

4. Alkoholist puudust ei tunne. Meeldis.

5. Mu kodu lähedal on McDonalds, Pizzalevi ja Peetri Pizza. Pole külastanud neid asutusi üle kahe kuu. Minu kohta märkimisväärne aeg. Õnnestus.

6. Karastusjooke pole joonud, isegi mahla ja maitsega vett mitte. Mineraal ja karboniseeritud lauavesi on joogimenüüs. Meeldis.

7. Kuu eelarve jäi samasse kanti. Ei õnnestunud ehk alati võiks paremini.

8. Pokkerit mänginud pole. Kuigi näen und küll kaardimängust ja huvitun uudistest ning videotest. Pole see midagi nii kerge päevapealt kõigele selg keerata. Samas pole hullu midagi, anname aega ja ega see väike sportlik huvi saatanast kah nüüd pole. Või on?! Natuke ei õnnestunud.

9. See on salastatud! Meeldis.

10. See ei ole salastatud ehk käisin küll. Lõbus oli. Õnnestus.

Veel täitsin ühe enda aasta eesmärkidest, harrastada üht uut spordikala. Nimelt käisin golfi mängimas. Tipp-topp üritus oli sõprade poolt korraldatud. Väike catering ja golfi kiirõpe, harjutasime lähi ja kauglööke ning pärast tegime paar rada ka läbi. Mind hääletati algajate parimaks, täitsa hästi tuli välja. Muidugi kui pinget peal ei olnud. Kullamaa ja Soone, nii öelda vanad kalad, võtsid kohe rookie ette ja tegin 3 auku suurte poistega ka mängu. Avalöögi tegin hea, aga siis tõmbasin krampi ära. Keskendumine on ülitähtis ja närvi ka ei tohi minna. Ehk siis põhimõtteliselt ala minule...mitte. Aga ei, üldmulje väga positiivne - ilusa ilmaga värskes õhus sõpradega veidi üht väikest palli auku ajada - on ka igavamaid alasid.

Inimesed ei võta eesmärgiks põruda. Nad põruvad eesmärkide täitmisel. Võtke endale eesmärk. Eesmärgid on head!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar