Uus/Vana Mina

Uus/Vana Mina

Neljapäev, 10. mai 2012

Rullid ja pullid

Tuleb välja, et pole ammu kirjutanud. Ma ei teagi, kas üldse peabki, kui sul endal midagi konkreetset öelda ei ole. Praegu rääkisin endale vastu, sest täpselt selline postitus mul viimati oligi. Nädalavahetusel kell 6 hommikul juhtub, nii mõndagi, ebatavalist. See selleks, räägiks lühidalt, mis vahepeal toimunud on.

Volbriöö võtsin teist aastat järjest Tartus vastu. Õhtu plaan oli panna ülikond selga ja korpidesse seiklema minna. Ma ei tea, kas asi oli minus, kuid eelmine aasta tundus huvitavam. Ei suutnud kätt ette panna ka väiksele gämblingule ning toetasin cashis kohalikke hunte mõnesaja euriga. Liiga pikk aeg on möödas, et sealt täpsemaid olukordi välja tuua.

Eelmine reede mängisin Triobet Live. Igav turniir oli, ei saanud stacki üles ja vaikselt tiksusin ning viljelesin short-stack-mängu enamuse ajast. Viimasest käest saaks tegelikult üht teist šnitti võtta. Level 400/800 antega, mul stack 6000 ja olen BB, folditakse buttonini, kes limbib maruvaikselt sisse oma 20k stackiga, sb foldib, mul QQ. Tavalise mängija vastu on see insta shove, kuid mõtlesin, et pole ammu kalal käinud ja raisesin 2k peale. Vana seedib mõned sekundid, CALL, nii flop J78 rainbow, panen 1600 - lihtsalt et ta sisse shoveks mulle ükskõik millega- aga tuleb välja, et panin ta täbarasse olukorda, sest vana ei tea mida teha. Vaagib minuti ja leiab et CALL on parim lahendus. Turn K, nii ma All-in 2,5k ja nüüd vajub ta veel sügavamasse tanki, vaatab mu stäkki, siis küsib "aa kui palju?", klõbistab-klõbistab. Ma tunnen talle mõttes kaasa, sest see pokker võib juhtme vahel tõesti kokku viia. Lõpuks tuleb "Ma pean callima" speech ja avab QT, river A ja GG.

Laupäeval ajasin sulgpalli taga, mõned võidud sai koju toodud, üks kaotus ka. Võis rahule jääda, sest eesmärk oligi oma suurepärane treeningvorm GP 5-l ära realiseerida. Õhtul proovisin katsetada projekti "Pehme Maandumine". Ehk siis kui nädalas on korra juba võetud ning plaanis teistkordselt mõned joogid teha. Sujuvalt möödus õhtupoolik ja enne, kui aru saan, panen panuseid Parki rullilaua taga. Ma ei tahaks eriti uhkustada, aga umbes 49% juhtudel olen ma päris hea selles mängus, mõnikord (umbes 49% juhtudel) olen nullis. Ülejäänud kordadel, lihtsalt läheb ära. Hea flippamistreening. Rakebacki alla läheb meelelahutus ja mõned joogid. Vahel võib.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar