Uus/Vana Mina

Uus/Vana Mina

Reede, 25. mai 2012

Euronägemus

Eurovisioon. Osadele super meelelahutus, osadele naljanumber. Üldiselt ma ei tahaks ennast hetkeseisuga kummagile poole lahterdada. Siiski, tänavune Eesti Laul mulle meeldis ja otsustasin, olgu, viin ennast selle sündmusega kurssi. Pean ütlema, et kaldusin selle esimese variandi poole ning olen viimased päevad poolfinaale vaadanud ja uusi laule YT-s korduvalt lasknud. Eestlasliku tagasihoidlikkusega ütlen, et pole väga hullud.

Eile tegime ka mõnusa õhtupooliku sõpradega. Väike grill ja siis koos televiisori ette arvamusi avaldama ning Otile kaasa elama. Üpris muhe oli, parem kui sinu "average" filmi või joogiõhtu. Väikse Oti naljadest vist veel see nädal ära väsi. Mis puudutab Otti, siis super esitus tema poolt, kuigi polnud eelnevalt tema laulu austaja. Kui tema nimi 8ndana välja hõigati, hüppasime püsti ja lõime klaase kokku nagu Eesti/Põhja-Iirimaa teise värava ajal.

Elagu Eesti!Homme oodata järge sellele olukorrale. Kõiki rahasid Oti võidu peale ei paneks, oddsid 81:1. Teised meeldivad lood on minu arvates Rootsil ja Taanil. Rootsi arvatavasti võtab oma. Suurt vahet ei ole. Kogunege teiegi kuskil! Kui laule kuulda ei taha, pange R2 peale ja võtke viinapoiss ligi. Oddsid meeldivaks olukorraks tekivad üsnagi kindlalt.

Homme on samuti sulgpalli hooaja lõppvõistlus, kuhu üksikutes top8 ja paarides top4 kvalifitseerusid. Nimeks Super Karikas, kuigi ise oleksin pannud "High-Stakes Shuttlecock", sest auhinnad on harjumatult suured - võib julgelt väita, et kolmekohalised ja isegi eurodes. Usun, et pole ainus, kes homme väljakul eurosid näeb. Õnneks, kui käsi väga värisema hakkab, saab loota paarilise heale vormile.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar