Uus/Vana Mina

Uus/Vana Mina

Esmaspäev, 11. juuni 2012

Pokkerielu24

Alljärgnev postitus sisaldab ainult nii eesti kui välismaa pokkerikommuuni hilisemaid uudiseid. Või siis täpsemalt, mis minus viimasel ajal huvi on äratanud. Seega, kui loodate midagi tarka ja kasulikku, siis seekord jään vastuse võlgu. Küll aga, kes vähegi pokkeriuudiseid jälgib ning tahab minu hinnangut neile, siis palun, lugege ning võtke vabalt.

Alustaks kodumaa pinnalt. Ütlen ära, et eesti kahes suuremas pokkerifoorumis ma regulaarne suhtleja ei ole, kuid aeg ajalt hoian ikka silma peal, nagu öeldakse "kes?mis?kus?". Täna lihtsalt ei jaksanud õhtul poole 10 paiku seda Kaljuveeri ülikiitvat EM-i hülgemöla kuulata ja võtsin delfi ja etvspordi lahti. No ja vaataks kiirelt ee.pokernewsi ka ära... Põmm - Valitsevat Eesti meistrit Madis Eritit kahtlustatakse pettuses!

Olles 3 kuud tagasi kirjutanud siinsamas Eesti MV põhiturniirist, mainisin isegi Eritit mitmel korral ja istusin pea terve teise päeva temaga ühes lauas. Suurt midagi temast ei teadnud, esmamulje oli veidi ülemäära enesekindel, kuid kes meist siis võitma ja mägesid liigutama tol päeval ei tulnud? Ebaoluline, igatahes, temal õnnestus see turniir ära võita ja uudistesse tormata.

Mis toob mind tänase postituseni. Mõned kuud hiljem on tal võimalus seda uuesti teha ning tervele eesti pokkerikommuuni mainele vesi peale tõmmata! Tahaks loota, et seda ei juhtu, kuid olles 6 tundi lugenud seda teemat PokkeriProdes, siis ÕL ja DELFI ihuvad iga päev hammast sarnastele lugudele.

Ma ei hakka seda diskussiooni ümber jutustama. Ma ei oskakski, sest väga raske oli aru saada, mis on tõsi või vale - "eriti" lugedes Lgp. pokkeriprofi Eriti arvamusi. Ma nii kaugele süüdimõistmisega ei läheks nagu osad foorumlased seda tegid. Küll aga häirib tema käitumine ja vastuargumendid stiilis "see on bs ja lähen mängin nv-sel Tallinnas live turnasid edasi, sest olen ju paarsada euri nende eest maksnud...". Asi kisub veidi suuremaks, kui niisama üks ebaõnnestunud stake ja sellega tuleks esmajoones tegeleda! Soovitan jätta endale mõned "oudid" riveriks, kui bluffima lähed.

Täielik vastand meie kodumaisele loole on hiljuti YT ilmunud endise HSP saates osalenud pokkerimängija Brad Boothi ülestunnistus/andekspalumisvideo. Lühidalt kokkuvõttes, 2006ndal aastal mängis ta 300k dollalirisi gutterball-bluffe Ivey vastu, 2012 aastal postitab 28k taalaseid võlavideosid. Olgu, võlad on kindlasti suuremad. Jäi mulje, et inimene ühel hetkel murdus ja mängis kõik maha . Ütlen ära, et pani mõtlema. Enamus noori kutte unistab läbimurdest, suurest hitist või HSP. Siis kui see tõeks saab, siis tahad arvatavasti veel rohkem. Kukkumine ja põrumine on ikka lihtsam selles mängus.

Mina võtsin selle peale pokkerist pausi, aga soovin edu teistele grinderitele.

1 kommentaar: