Uus/Vana Mina

Uus/Vana Mina

Reede, 2. august 2013

Parem võita flippe, kui kaotada domineeritud olles

Otsustasin neljapäeva õhtupoolikut veeta Rocca al Mare kasiinos pokkeriturniiri mängides. Formaadiks 22 eurone NL Texas freezeout, 35 mängijat. Olen viimasel ajal korra nädalas sinna sattunud ja on üsna lõbus olnud. Minu arvates panused jätavad sellise mõnusa home-game mõõdu mulje, kuid ausalt öeldes, osad inimesed võtavad liiga tõsiselt seda nuppude liigutamist.

Eile samamoodi, tõmbasin oma tavalise möla lahti, aga esimestel levelitel on kõik nagu matustel või surnuaias. Olgu, veidi arusaadav ka, sest seltskondlik jää ja ebamugavus on loomulik. Pärast umbes 20. minutit saan diilerilt juba teise hoiatuse, et kui ma kohe vait ei jää, siis saan 15. minutise penalti. Kuid vaikselt hakkab seltskond leebuma ja saan isegi mõned itsitused, ka diilerilt.

Olgu turniirist ka. Mõned huvitavad situatsioonid tekkisid ja polegi ammu siin käsi postitanud.

Esimene suur käsi mida mängin, 25/50 levelil, olen umbes algstäki 3000 peal. Limbin utg emandatega, lihtsalt et ei taha et mu reisi calliks ala 4-6 inimest. Kari limpijaid järgi, aga buttonil üks noor agronoom paneb 250, idekas. Lisan vürtsiks väikse jutu ja panen 600, tema ainukesena callib. Flop AQA, check-check, turn 5, panen 1500 panka 400, callib, river 9. Panen 1100 ja ta paneb insta mu all-in. No ma ei mäleta, millal ma viimati maja oleks foldinud, aga antud olukorras ma ei tea, mida ma beadin. Kuid mul on nii vähe taga ja callin maha, avab 99.

75/150 levelil, avan AK-ga 400, bb üks daam callib. Flop A25 kaks ärtut ja ta donkab välja 2000! Mul viskab klotsi kokku, et mida teha, mul stäkk 6k tal umbes sama palju. Üks nali oli ka kogu aeg lauas, et alati tuli ärtu kokku ja alati oli kellelgi ärtu mast. Igatahes, obvious ma ei foldi, aga mõtlesin, et hoiaks ta blufid sees ja callin ainult. Turn must 8, checkib, ma panen 1500, call, river ruutu J, ta check, ma 2000 ja insta callib KJ ärtudega. Peab meeldima.

11 mängijat alles, mängime 5esi lauas, utg avab 200/400 levelik 1k, 5k-se stäkiga, mul 15k buttonil AJ ristidest, panen väikse speechi, et davai sõidame ja reraise 2,5k. BB minusuuruse stäkiga vajub tanki ja ainult callib, utg foldib. Flop 553 kaks ristit, ta check, ma mõtlen no hea küll, sõidame kiiremini, panen 3,3k, ta callib, turn 4, check, mul 9k taga, keskel juba tummised 12k, chekin järgi, river blank 8, ta check ja ma mõtlen, et ei kanguta teda välja ja avab arglikult KK ja lisab, et kartis, et mul ässad. No ütleme nii, et kerge cooleri elasin üle.

Finaallauas sai kino, enamus olid juba soojaks ennast rääkinud ja hea meeleolu püsis. Vaikselt foldisin ja hoidsin pahandustest eemale. 6 said raha (isegi 7, sest lappisime igaüks 5 eurot bubblepoisile). Ühel hetkel blindid jõudsid järele ja siis pidi nuppe lükkama hakkama ja ma muidugi jooksin ebareaalselt. Kõik flipid tulid ära, et mul oli paar ja vastasel kaks ülekaarti, enamasti AK või AQ ja mõne käega olin chipliider.

Heads upis olin ühe noore netigrinderi vastu ja püüdsin tema suure bluffi kinni. Eks ta tahtis juba linna peole minna, kogu aeg helistati talle. Seekord siis niiviisi, et esikoht ja 220 euri, raskel ajal abiks ikka!

1 kommentaar:

  1. LOl @ avab arglikult KK ja lisab, et kartis, et mul ässad. No ütleme nii, et kerge cooleri elasin üle.

    VastaKustuta