Uus/Vana Mina

Uus/Vana Mina

Laupäev, 13. juuni 2020

Nostalgia Pildid

Ema-Isa-Laps turniir 2004

Mikk ja Argo Aru, Kalle ja Kristjan Kaljurand, Ants Mängel (Toivo Mängel tegi pilti).

Finaalis olid Mängelid ja Kaljurannad. Meenub, et Kalle tegi taktikalise lükke ning pani Kristjani võrku mängima. Ma ei saanud alla jääda, kuid selle asemel, et isa võrku või kuhugi nurka seisma panna, läksime taktilaselt teist teed pidi. Pole hiljem enam kunagi nii mänginud, et paariline jooksis  mööda väljakut ringi, et teda raskem leida oleks. Ega ta ilus polnud, pisut kurioosne, aga mis peamine - üks magus võit Kaljurandade üle oli tõsiasi.

Eesti noortekoondis U17 EM-il 2001 Belgias

Vasakult - Raul Must, Vahur Lukin, Sandra Kamilova, Kati Kilk, Ants Mängel, Riina Täht. Treener Aigar Tõnus tegi pilti.

Minu ja ka vist teiste jaoks oli esimene EM ehk suurem sulgpallivõistlus, kus sai käidud. 21 riiki oli ja tulemused ei olnud kiita, jäime eelviimaseks. Avas silmad, et tase mujal Euroopas on veidi teine tera, kui Sigulda noorte GP. 

Eesti Meistrivõistlused 2006

Raul Musta esimene Eesti Meistritiitel, minu jaoks jäi see viimaseks üksikmängu medaliks, kui talle finaalis kaotasin. Pronks oli Tauno Tooming.
Lõbus  fakt, peale seda pole Raul ikka ühtegi geimi kaotanud Meistrivõistlustel ja arvatavasti ka teistel Eesti võistlustel.

Esimene Antsu Spordilaager 2006

Koos Mikk Aruga, laagrimütsid kenasti peas.

Kohaks Suure-Jaani ja kutsusin nädalavahetuseks sõbrad kokku, et erinevaid spordialasid harrastada ja mõnusalt aega veeta. Alasid olid alustades fresbeest, jalgpallist, korvpallist - lõpetades viktoriini, teatevõistluste, rannavolle, ümber tiigi jooksu ja palju muuga. Kokku olen hiljem korraldanud laagrit üle 10 korra ja rahvast on iga aasta olnud ligi 20.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar